AdFender 1.83 (windows)

AdFender

AdFender
ÜCRETSİZ
İndir 2.61 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AdFender uygulaması sayesinde bilgisayarınızdaki internet gezintilerinde çıkan reklamları engelleyebilirsiniz.

AdFender uygulaması, internet gezintileriniz sırasında sizi rahatsız edebilen reklamları engellemek için hazırlanmış ücretsiz bir program ve böylece hiç bir ekstra şeyle karşılaşmadan aradığınız bilgilere erişebiliyorsunuz. Aynı zamanda internet kotanızın daha verimli bir şekilde kullanılabilmesini sağlayan program, bilgisayarınızın performansı üzerinde de olumlu etkide bulunacaktır.

Neredeyse tüm web tarayıcılarına destek sunabilmesinin yanında sohbet programları veya dosya indirme programlarının içerisinde yer alan reklamları da engelleyebiliyor ve böylece reklam engelleme konusunda oldukça etkili bir araç haline geliyor. Dileyen kullanıcıların nelerin engellenip nelerin engellenmeyeceğine dair kriterler de koyabilir ve böylece reklam görmek istedikleri zaman bunu sağlayabilirler.

Arayüzünün temiz bir şekilde hazırlanmış olması ve seçeneklerin oldukça açık bir şekilde belirtilmesi programı kurar kurmaz hemen alışmanızı sağlayacaktır. Eğer web tarayıcılarınızda depolanan kişisel verilerinizin güvenliğinden şüphe ediyorsanız, bu verileri temizlemek için kullanabileceğiniz bazı temizlik araçları da AdFender içerisinde mevcut.

Mevcut reklam engelleme eklentiniz ya da programınızdan sıkıldıysanız yeni bir alternatif olarak AdFender programına kesinlikle göz atmanız gerekli.