Adobe Creative Suite 6 Design & Web (windows)

Adobe Creative Suite 6 Design & Web

Adobe Creative Suite 6 Design & Web
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
1  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    956

  • Üretici

    Adobe

Tasarımlarınızı bir adım öteye taşıyın.

Adobe Creative Suite (CS) 6 Design & Web Premium, tasarım ve web geliştirme işleriyle profesyonel olarak ilgilenen kişilere yönelik bir set.

Adobe Photoshop CS6 Extended, Adobe Illustrator CS6, Adobe InDesign CS6, Adobe Dreamweaver CS6, Adobe Flash Professional CS6, Adobe Fireworks CS6, Adobe Acrobat X Pro, Adobe Bridge CS6 ve Media Encoder CS6 yazılımlarını içeren Adobe CS6 Design & Web Premium, hem Windows hem de Mac için bulunuyor. Ücretsiz deneme sürümü seçeceğiyle satın almadan yazılımların tümünü belli süreliğine ancak tam özellikleriyle kullanabiliyorsunuz.

Etkileyici dijital görüntüler hazırlayıp düzenlemekten HTML5/CSS3 web siteleri hazırlamaya, Android ve iOS platformu için uygulamalar tasarlamaktan vektör görseller çıkarmaya pek çok işi yapabileceğiniz harika bir araç seti Adobe CS6 Design ve Web Premium. Adobe Dreamweaver’da hemen her boyutta ekranda harika görünecek web siteleri tasarlarken, Photoshop Extended ve lllustrator’da -yeni performans motorları sayesinde- dijital çalışmalarınızı hızlıca hazırlayın, Dreamweaver’da FTP aktarımlarını hızlıca yapın. Photoshop Extended’ın İçeriğe Uygun Yama aracıyla fotoğrafta istemediğiniz öğeleri kolayca kaldırırken, İçeriğe Uygun Taşıma aracıyla bir resmin bir bölümünü seçip taşıyın. Sadece fotoğraflar değil, videolarınızı da düzenlemek için Photoshop Extended’ı kullanabilirsiniz. Adobe Illustrator’da logolardan ilanlara her türlü proje için en kaliteli vektör görselleri oluşturun. Adobe InDesign’da iPad ve diğer tablet cihazlar için ortam açısından zengin yayınlar oluşturun ve slaytlar, ses ve video gibi etkileşimli öğeler ekleyin.

YORUMLAR