Adobe Playpanel 1.3.0.33 (windows)

Adobe Playpanel

Adobe Playpanel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  2,437

 • Üretici

  Adobe Systems Incorporated

Adobe Playpanel, favori oyunlarınıza kolayca ulaşmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir oyun platformudur.

Adobe Playpanel, kullanıcıların favori oyunlarına kolayca ulaşabilecekleri ve yeni oyunları keşfedebilecekleri ücretsiz bir oyun platformudur.

Adobe tarafından geliştirilen Playpanel, kullanıcıların tüm oyunlarını tek bir program yardımıyla kolayca yönetmelerine olanak sağlamaktadır ve bu nedenle oldukça kullanışlıdır.

Facebook veya Adobe kullanıcı hesabınızı kullanarak giriş yapabileceğiniz program yardımıyla, arkadaşlarınızın oynadığı oyunları görebilir, oynadığınız oyunlara puan verebilir ve oyun incelemelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aynı zamanda hırslı bir oyuncuysanız ve yeni çıkan oyunlardan ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız, Playpanel'i takip edebilirsiniz.

Adobe Playpanel Özellikleri:

 • Oyunları keşfedin: Oynadığınız oyunlar sürekli elinizin altında olacak ve yeni oyunları kolayca keşfedebileceksiniz. Oyunların ayrıntılarını okuyabilecek, oyunlara puan verebilecek ve oyunlar hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabileceksiniz.
 • Popüler oyunlar: Diğer oyuncular tarafından en çok oynanan oyunları görebilir ve ilginizi çeken oyunları kendi favorileriniz arasına ekleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.
 • Yayın akışı: Yayın akışı üzerinde arkadaşlarınızın neler oynadığını görebilir ve hangi oyunları tavsiye ettiklerini görebilirsiniz.

YORUMLAR