Aerize Explorer (windows)

Aerize Explorer

Aerize Explorer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aerize Explorer ile telefonunuzun dahili hafızasındaki ve sd karttaki dosyalarınızı yönetebilirsiniz.

Aerize Explorer, dosya ve klasörleri okuyabilen ve hafıza kartına veya telefonun hafızasına taşıyabilen ilk dosya yöneticisidir. Windows Phone platformu kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış olan uygulama, resim, video, müzik ve tüm belgelerinize hızlıca erişmenizi ve bunları kolaylıkla organize etmenizi sağlayan gelişmiş ve sezgisel arayüz ile geliyor.

Aerize Explorer, hem telefonunuzda hem de hafıza kartınızda depoladığınız dosya ve klasörlere erişebiliyor. Popüler tüm dosya türlerini tanıyan bu dosya yöneticisi ile dosyalarınızın bilgilerini görebiliyor, görüntüleyebiliyor, basılı tuttuğunuzda çıkan açılır menü yardımıyla kopyalama, yapıştırma, taşıma, silme, paylaşma, sabitleme işlemlerini yapabiliyorsunuz. Dosyaları ister telefonunuzun NFC ve Bluetooth bağlantısını kullanarak kablosuz olarak, isterseniz de e-posta aracılığıyla paylaşabiliyorsunuz.

Aerize Explorer, Microsoft’un resmi dosya yöneticisi Dosyalar’a alternatif olarak kullanabilecek kadar başarılı bir uygulama. Hem de ücretsiz!

Aerize Explorer Özellikleri:

  • Telefon ve SD karttaki dosya ve klasörlere erişim
  • Dosyaları telefon ve hafıza kartı arasında taşıma
  • Dosya ve klasörleri organize etme
  • Dosya ve klasörleri kablosuz paylaşma
  • Klasör boyutlarını ayarlama
  • Dosya ve klasörleri ana ekrana sabitleme