Alum Demo (windows)

Alum

Alum
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alum retro tarzı güzel bir şekilde koruyan bir macera oyunudur

Alum eğer 90'lı yıllarda oynadığınız klasik point and click türündeki oyunları özlüyorsanız hoşunuza gidebilecek bir macera oyunu.

Özel ve derin bir senaryoyu retro tarz ile başarılı bir şekilde birleştiren Alum'da Land of Tide adlı tehlikelerle dolu buzul diyarına konuk oluyoruz. Oyunun baş kahramanı olan Alum adlı kahramanımızın serüveni yaşadığı Kosmos şehrinde ortaya çıkan gizemli bir salgın hastalık ile başlıyor. "The Vague" olarak adlandırılan bu salgının nasıl başladığını, neden hızlı bir şekilde yayıldığını araştıran Alum, bu iş için Land of Tide'ın dört bir yanını gezerken onunla birlikte ipuçlarını birleştirmeye ve Kosmos'un kaderini değiştirmeye çalışıyoruz.

Alum'un görünümü bize bilgisayarlarımızın DOS ortamında oynadığımız retro oyunları hatırlatıyor. Oyunda karşımıza çıkan bulmacalar da Lucas Arts'ın Full Throttle ve Monkey Island oyunları gibi ipuçlarını birleştirme, gerekli eşyaları toplama, oyun karakterlerini ikna etme üzerine kurulu. Oyunda bolca diyaloga girerken diyalog tercihlerinde, karakter yapılarında ve hikaye gidişatında RPG oyunlarına benzer bir yapıyla karşılaşıyoruz.

Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 900 MHZ işlemci
  • 800 MB RAM
  • DirectX uyumlu ekran kartı ve ses kartı
  • DirectX 5.2
  • 800 MB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR