Andy

ÜCRETSİZ
5 EDİTÖR
5 ZİYARETÇİ
x
x
x
x
x
x
x
x
x

Andy, bilgisayarlarınız üzerinde Android oyunlarını oynayabileceğiniz ve Android uygulamalarını kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android emülatörüdür.

Andy, bilgisayarı üzerinde Android işletim sistemini kullanmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz bir Android emülatörüdür. Program sayesinde Android cihazlarınız üzerinde oynadığınız tüm oyunları ve kullandığınız tüm uygulamaları Andy ile bilgisayar ortamına ve rahatlığına taşıyabilirsiniz.

Programı ilk kez bilgisayarlarınız üzerine kurduktan sonra çalıştırdığınız zaman, satın almış olduğunu Android işletim sistemine sahip yeni bir akıllı telefon veya tableti kuruyormuşçasına gerekli adımları tamamlamanız gerekiyor. Google hesabınızla oturum açacağınız ve kendi kişisel bilgilerinizle kullanacağınız bir Android işletim sistemini bilgisayarlarınız üzerinde bu sayede kullanmaya başlayabileceksiniz.

Google Play'i ziyaret ederek istediğiniz tüm oyunları ve uygulamaları bilgisayarınız üzerine indirerek kullanabilecek, farklı e-posta hesaplarınızı tanımlayarak Android arayüzü üzerinde görüntüleyebilecek, kendi geliştirmiş olduğunuz Android uygulamalarını bilgisayar ortamında test edebilecek, ücretsiz mesajlaşma uygulamalarını masaüstü rahatlığında kullanabilecek ve çok daha fazlasına Andy ile sahip olacaksınız.

Hem kurulumu hem de kullanımı oldukça basit ve sorunsuz olan Andy, tüm Windows sürümleriyle uyumlu şekilde çalışmaktadır ve sizlere farklı görüntüleme seçenekleri sunmaktadır. Oldukça basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzünü sizlere sunan program yardımıyla gerçek bir Android deneyimini bilgisayarlarınız üzerinde yaşama şansına sahip olacaksınız.

Tüm bunların dışında Andy'nin en güzel özelliklerinden bir tanesi de Android cihazlarınız üzerinde sahip olduğunuz sınırlı depolama alanını ortadan kaldırması ve bilgisayarınızın sabit diskini kullanıyor olmasıdır. Bu sayede istediğiniz tüm oyunları ve uygulamaları bilgisayarınız üzerine indirerek Andy aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

Bilgisayarlarınız üzerinde Android oyunlarını oynamanın tadına varmak istiyorsanız Andy, tam ihtiyacınız olan program hem de ücretsiz.

Can Çevrim

Benzer İçerikler

 • Tetris Arena 1.4

  3 boyutlu ve çeşitli zorluk derecelerine sahip olan güzel bir tetris oyunu.
 • ZPaint 1.4

  Bu programla çok çeşitli, web sayfaları ve uygulamalarınız için butonlar hazırlıcaksınız...
 • MK AdBook

  MK AdBook ile arkadaşlarınızın ve tanıdıklarınızın çeşitli bilgilerini saklayabilirsiniz
 • Mousotron

  Mousotron, klavye ve fare ile ilgili çeşitli istatistiklere ulaşabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir istatistik programıdır.
 • ZoomOpen

  Windows pencere ve menülerinin açılma efektlerinde değişiklik yapabileceğiniz küçük bir program. Çeşitli animasyon ve hız ayarları içeriyor.
 • Message Box Creater

  Message Box Creater, çeşitli durumlarda kullanmak üzere kendi kişisel mesaj kutularınızı oluşturabileceğiniz ücretsiz bir yardımcı programdır.
 • Newspiper

  Çeşitli internet siteleri tarafından yayınlanan RSS içeriğin tek bir platformda izlenebilmesini sağlıyor.
 • Amnesty Generator v1.0

  Masaüstünüzde Youtube videolarını izleyebileceğiniz, kaydedebileceğiniz ve çeşitli internet sitelerindeki animasyon, video ve flash tabanlı uygulamaları masaüstünüzde oynatabileceğiniz, kullanımı kolay, ücretsiz bir yazılımdır.