APK File Manager

APK File Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows üzerinden Android uygulamalarını yönetmek isteyenler için kullanışlı ve hızlı bir APK Dosya Düzenleyicisi.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için araçlar kategorisine göz atabilirsiniz.

Neredeyse tüm uygulamalar Play Store üzerinden indirilebiliyor, ancak bazen Türkiye'de hizmete sunulmayan uygulamaları indirmek için alternatif kaynaklar kullanılabiliyor. Veya dilediğiniz uygulama Play Store'da mevcut ancak Google'ın sizin hakkınızda bilgi edinmesinden rahatsızlık duyuyorsunuzdur. Bu sebepten ötürü masaüstüne indirmiş olabileceğiniz APK dosyalarınız bir kargaşaya uğramış ve indirdiğiniz uygulamaları takip etme yeteneğiniz çoktan iflas etmiş olabilir. 

APK File Manager sayesinde Android cihazınıza aktarılmayı beklerken masaüstü bilgisayarınızda kaybolan tüm APK dosyalarını bulmak kolaylaştı. Windows'ta çalışan bu araç ile tüm dahili bellekte APK dosyalarını tarayıp hedef bir klasöre aktarım gerçekleştirmek mümkün. Üstelik Dropbox veya Google Drive gibi bulut depolama hizmetleriyle uyumlu çalışan bu klasörle telefonunuza aktarım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. 

İki kere indirilmiş bir dosyanız varsa, APK File Manager bunu da görüyor ve size sunmuş olduğu hizmetle belki de saatler sürebilecek sıkıcı bir işlemden kurtuluyorsunuz.

YORUMLAR