AppTrans 1.7.0 (windows)

AppTrans

AppTrans
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 4.50 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AppTrans, iOS cihazlarınız arasında uygulamaları kopyalamanıza olanak sağlayan kullanışlı bir programdır.

AppTrans, iOS kullanıcılarının farklı cihazları arasında uygulama transferi işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlayan güçlü ve kullanışlı bir yazılımdır.

Uygulama sayesinde bilgisayar kullanıcıları kolayca iPhone cihazları üzerinde yer alan uygulamaları iPad cihazları üzerine, iPad cihazları üzerinde yer alan uygulamaları da aynı şekilde iPhone cihazları üzerine veri kaybı olmadan kopyalayabilir.

Sorunsuz bir kurulum işleminin ardından hemen kullanmaya başlayabileceğiniz program, eski iPhone'unuz üzerinde yer alan uygulamaları yeni iPhone veya iPad'iniz üzerine aktarmak için oldukça kullanışlıdır.

Oldukça konforlu ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, farklı iki iOS cihazı bilgisayarınız üzerine bağlamanızla birlikte cihazlar arasında yer alan farklı uygulamaları versiyonlarıyla birlikte görüntülemenize ve gerekli uygulama transferi işlemlerini kolayca gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Sadece tek bir buton yardımıyla istediğiniz uygulamaları seçerek diğer cihaz üzerine kopyalamanıza olanak sağlayan AppTrans, işini tam anlamıyla sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.

Sistem kaynaklarını yormadan çalışan AppTrans, farklı iOS cihazlar arasında uygulama transferi yapmak için kullanabileceğiniz en etkili yazılımlardan bir tanesidir.

YORUMLAR