AskAdmin 1.4 (windows)

AskAdmin

1.4
AskAdmin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki programların izinsiz kullanıcılar tarafından açılmasını önlemek için kullanabileceğiniz faydalı bir araç.

AskAdmin programı, bilgisayarının güvenliğinden emin olmak ve diğer kullanıcıların istenmeyen değişiklikler yapmalarına engel olabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve basit programlardan bir tanesi. Bilgisayar yönetimi konusunda deneyimli olmayan kullanıcılar bile çok kolay bir şekilde bilgisayarlarında yer alan programların çalışmalarına müdahale edebiliyorlar ve böylece çocukların, iş arkadaşlarının ya da diğer kişilerin erişim sağlaması engelleniyor.

Program temel olarak bilgisayarınızdaki diğer programların çalışmalarına engel olabiliyor ve hangi programların çalışmayacağını elbette siz belirliyorsunuz. Bu engelin aşılmasını engellemek için bir şifre ile güvenliği sağlayan program iş programlarınızı, sohbet programlarını ve hatta web tarayıcıları bile kolayca engelleyebiliyor.

Herhangi bir kurulum gerektirmemesi sayesinde hemen çalıştırabilir ve böylece programların yönetimine geçebilirsiniz. İsterseniz programın arayüzündeki program ekleme butonunu kullanabilir, isterseniz de sürükle bırak yöntemini kullanarak arayüze bırakabilirsiniz.

Ancak programların çalışmasını bir defa engelledikten sonra şifrenize ihtiyacınız olacağından dolayı belirlediğiniz şifrenin güvenli olduğundan fakat unutmayacağınız bir şifre olduğundan emin olmalısınız. Sık sık izinsiz programlarınızın kullanılmasından şikayet ediyorsanız denemeniz gereken araçlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR