Astroe (windows)

Astroe

Astroe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Astroe çok oyunculu olarak oynanan bir uzay savaşı oyunudur

Astroe çok oyunculu arenalara yer veren ve bir hayli eğlenceli savaşlara katılmanıza imkan tanıyan bir top down shooter - kuşbakışı aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uzay savaşı oyunu olan Astroe'da her oyuncu kendi uzay gemisini kontrol ediyor ve farklı oyun modlarında rakipleriyle savaşıyor. Oyunun Satellites modunda iki takıma yer veriliyor. Biz bu takımlardan birine dahil olarak savaş alanı üzerindeki uyduları bularak ele geçirmeye çalışıyoruz. Eğer haritadaki tüm uyduları ele geçirmeyi başarırsanız takımınız maçı kazanıyor. Bir uyduyu ele geçirmek için uydu etrafındaki çember içinde 5 saniye beklemeniz gerekiyor. Ele geçirdiğiniz uydular size altın kazandırıyor. Toplamda 12 uydu bulunmakta. Diğer oyun modu olan Free for All'da ise herhangi bir kural bulunmuyor ve herkes birbirini yok etmeye çalışıyor.

Astroe'da asteroid'li yok ederek altın kazanabiliyorsunuz ve geminizi geliştirebiliyorsunuz. 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyun düşük sistem gereksinimleri sayesinde eski bilgisayarlarınızda bile rahatça çalışacaktır. Astroe'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.0 GHz Intel Core 2 Duo veya 2.5 GHz AMD Athlon 64 X2 6400+ işlemci

- 4 GB RAM

- 256 MB Nvidia GeForce GTX 260, ATI Radeon HD 5670 veya Intel HD Graphics 4600 ekran kartı

- 500 MB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR