AVI ReComp 1.5.6 (windows)

AVI ReComp

AVI ReComp
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    131,192

  • Üretici

    Prozac

AVI dosyalarını yeniden sıkıştırabileceğiniz ücretsiz AVI ReComp, video dosyalarınıza altyazılar ekleyerek altyazılı film, dizi ve benzer video dosyaları oluşturmanıza yardımcı oluyor.

AVI ReComp programı AVI dosyalarınızı yeniden sıkıştırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir program. Hem ses kaydı bulunan hem de ses kaydı bulunmayan AVI'lere destek sağlayan bu küçük boyutlu video aracı XviD kodlaması kullanarak video dosyalarına hızlı ve kalite bir şekilde sıkıştırma işlemi yapmanıza olanak sağlıyor.

Altyazı ayarlamalarında sorun yaşadığınız filmlerinizin keyfini tam olarak çıkarmak istediğinizde kullanabileceğiniz AVI ReComp programı sahip olduğunuz video dosyalarınıza altyazı ekleyerek yeni video dosyaları oluşturmanıza yarcımdı oluyor. Program işlemleri gerçekleştirirken gerek duyulan her türlü komponent ile birlikte geliyor. Bilgisayarınızda yüklü olmayan bileşenleri bu paket sayesinde kurabiliyorsunuz.

Video dosyalarınızdaki altyazılar için konum, font, boyut ve benzer diğer ayarlamaları gerçekleştirerek sağlıklı görüntüler elde edebileceğiniz AVI ReComp Türkçe dahil birçok dile sağladığı destekle de dikkat çekiyor. Ayrıca program içerisinde gerek duyulan komponentler VirtualDubMod, AviSynth ve XviD kurulumlarıda isteğiniz dahilinde gerçekleştirilebiliyor.

Programın desteklediği dosya türleri ise şöyle;

Ses formatları: mp3, wav, ac3, dts, ogg

Altyazı formatları: TMPlayer (.txt), MicroDVD (.txt / .sub), SubViewer2 (.sub), SubRip (.srt), Advanced SubStation Alpha (.ass), SubStation Alpha (.ssa)

YORUMLAR