AVStrike

AVStrike
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AVStrike ile bilgisyarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için antivirüs programları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

AVStrike kullanıcılara virüs koruması sunan bir antivirüs yazılımı olmanın yanısıra bilgisayar hızlandırma araçlarına da yer veren bir kullanışlı bir antivirüs programıdır.

AVStrike bilgisayarınızdaki virüsleri tespit edip silebilmeniz için klasik virüs tarama seçeneklerine yer veriyor. Bunun yanında program bilgisayarınızı sürekli izlemekte ve gerçek zamanlı koruma sunmakta. Bilgisayarınıza müdahale etmeye çalışan kötü amaçlı yazılımları takip edebilen ve engelleyebilen AVStrike internet üzerinden indirdiğiniz dosyaları da denetliyor ve çalıştırabilmeniz için güvenli olup olmadıkları hakkında size fikir veriyor. 

AVStrike bilgisayarınızın performansını ve sağlığını da koruyabilmekte. Gereksiz dosya temizleme aracına sahip olan AVStrike bilgisayarınızı yavaşlatan çöp dosyaları bulabilmekte ve bu dosyaları silerek disk performansınızın düşmesini engellemekte. Ayrıca Windows başlangıcı hızlandırma için başlangıç denetleme özelliğine sahip olan AVStrike Windows ile birlikte başlayan programları listelemenize ve dilediğinizi devre dışı bırakabilmenize yardımcı oluyor.

AVStrike hem bilgisayarınızın güvenliğini hem de sağlığını koruyan kullanışlı bir yazılım paketi.

Not: Programı programın deneme sürümünü aktifleştirmek için program açılırken karşısınıza gelen lisans anahtarı penceresinde "Activate Trial Version" seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

YORUMLAR