BatteryBar 3.6.6 (windows)

BatteryBar

BatteryBar
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dizüstü bilgisayarınızın batarya performanısı sade bir arayüzle ölçebileceğiniz bir uygulama.

BatteryBar, normal bir Windows kullanıcısının amacını sorgulayacağı bir uygulama olarak gözüküyor olabilir. Ne var ki BatteryBar, son derece sade arayüzüyle hem kolay bir bilgi takibine ulaşmanızı sağlıyor hem de farklı fonksiyonlar da ortaya koyuyor. Ekranınızda ufacık bir yer kaplayıp ihtiyaç duyacağınız tüm detayları size sunan bu uygulama maalesef deneme sürümü olarak karşımıza çıkıyor.

Dizüstü bilgisayarları kullananların hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir program olan BatteryBar az yer kaplayan ve kurulumu kolay bir alternatif. Görev çubuğu içerisinde kaplamış olduğu alanla dikkat çeken BatteryBar, üstüne tıklamanızla birlike açılır pencere benzeri bir kutucuk içerisinde batarya yüzdesini, kapasitesini, şarj oranını, kalan süreyi, geçen süreyi, batarya ömrünü ve yüzdelik dilimini gösterebiliyor.

Bu programa benzer daha güçlü alternatifler bulmanız aslında oldukça mümkün, ancak hiçbiri BatteryBar kadar hızlı ve sade değil. Bu fonksiyonların tamamına ücretsiz olarak sahip olmanız mümkünken 4 dolar civarında bir fiyata satılan Pro sürümü ile kişiselleştirme ayarları da devreye giriyor. Hızlı bilgi edinmek sizin için yeterliyse deneme sürümü olan bu uygulama oldukça hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR