BatteryInfoView 1.21 (windows)

BatteryInfoView

BatteryInfoView
ÜCRETSİZ
İndir 0.11 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dizüstü bilgisayarınızın batarya performanısı gözlemlemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama.

BatteryInfoView, özellikle Laptop ve Netbook kullanıcıları için oldukça faydalı ufak bir batarya yönetim aracı. Bataryanız hakkında güncel bilgileri sunan ve bunları ayrıntılarıyla sunan ücretsiz bir uygulama olan BatteryInfoView, bataryanızın adını, üretim modeli, seri numarası, üretim tarihi, güç durumu, kapasitesi, voltajı ve buna benzer birçok bilgiyi ayağınıza getiriyor.

Log penceresiyle de size yardımcı olan bu araç her 30 saniyede bir veya sizin seçmiş olacağınız bir zaman dilimi içerisinde bataryanızın kapsamlı diyagnozunu gerçekleştirebiliyor. Böylece kullanım alışkanlıklarınızla paralel bir şekilde cihazınızın batarya tüketimi hakkında en isabetli bilgileri bu basamaklar içerisinde toparlamak ve incelemek size mümkün kılınıyor.

Bilgisayarıızda BatteryInfoView kullanabilmek için Windows 2000 ve üzeri bir işletim sistemine ihtiyacınız var. Bataryaların üretim mnodeli ve seri numaraları hakkında bilgi alamıyorsanız, bunun sebebi üreticinin bu bilgiyi ulaşılabilir kılmış olmamasından kaynaklanıyor. Sağlam ve güvenilir bir ürün kullanıyorsanız bu tarz verilerin takibi sorunsuz gerçekleşecektir.

Kolay bir kullanımı olan BatteryInfoView, USB bellekte de taşınabiliyor ve herhangi bir kurulum gerektirmiyor. Bu sebepten ötürü DLL dosyalarının eksik olması gibi bir sıkıntı yaşamanız söz konusu olmayacaktır.