BatteryMon 2.1 (windows)

BatteryMon

2.1
BatteryMon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dizüstü bilgisayarınızın ve UPS cihazınızın batarya performansını sade bir arayüzle ölçebileceğiniz bir uygulama.

Bataryanızın her aşamasını gözlemlemenizi sağlayan BatteryMon isimli bu uygulama, özellikle dizüztü bilgisayar kullanıcıları için biçilmiş kaftan. Bunun yanında UPS kullanıcılarını da secindirecek olan BatteryMon, ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir enerji yönetim uygulaması. Kolay kullanımı ve sade arayüzüyle dikkat çeken yazılım bataryanızın bulunduğu durumu grafiklerle anlatabilme yetisine sahip.

UPS veya Dizüstü PC kullanıyorsanız bu program tam da işinize yarayacak birçok batarya problemini tespit aracını içerisinde barındırıyor. Batarya hücrelerinde meydana gelmiş olabilecek problemlerin diyagnozunu gerçekleştiren uygulama, özellikle şarj cihazı olmadan çalışmayan dizüstü bilgisayar kullanıcılarının işine yarayacaktır. Batarya değişim vakti geldiyse bu uygulama ile bunu öğrenmek mümkün.

Bataryaların kimyasal yapısı, korozyon ihtimali, sızıntı veya elektrik akımındaki dengesizliklerden nasıl etkilendiklerini tanımlayabilen bu yazılım gerçekten profesyonel ihtiyaçarınızı yerine getirebilecek kadar da kapsamlı veriler sunuyor. Sadece temel kullanıcılar için değil, teknik servis yetkilisi olan çalışanların da işine yarayacak olan BatteryMon hem ücretsiz, hem de bataryanız hakkında tam bilgi sunuyor.