Battleborn (windows)

Battleborn

Battleborn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battleborn bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz MOBA - FPS karışımı bir aksiyon oyunudur

Battleborn, Borderlands oyunlarının geliştiricisi Gearbox firması tarafından hazırlanan bir online FPS oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Battleborn, Blizzard'ın Overwatch'ına rakip olarak çıkarılmıştı. Yine Overwatch gibi MOBA formulünü benimseyen oyunda 30 farklı kahraman seçeneği bulunuyor ve oyuncular kendilerine has savaş stillerine ve yeteneklere sahip bu kahramanları yöneterek arenalarda savaşıyorlar. Bunun yanında Battleborn'da tek kişilik hikaye moduna da yer veriliyor.

Battleborn aslında ilk olarak ücretli bir oyun haline getirilmişti; fakat oyun beklenilen ilgiyi göremeyince ücretsiz hale geldi. Bu ücretsiz sürümde oyunculara 30 kahraman arasından 6 kahramanı oynayabilme imkanı veriliyor. Haftalık rotasyon dahilinde her hafta 6 kahramandan birini oynuyoruz ve bu kahramanlarla elde ettiğimiz gelişme kaydediliyor. Sıra tekrar aynı kahramana geldiğinde kahramanımızı geliştirmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Battleborn'un ücretsiz versiyonunda oyuncular, oyunda kazanacakları parayı ya da gerçek parayla satın alacakları Platinium para birimini kullanarak tek kişilik hikaye modunun, yeni kahramanların ve tecrübe puanı kazanımını artıran bonuslar gibi eşyaların kilidini açabiliyorlar.

Battleborn'un minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- Intel i5 750 veya AMD Phenom II X4 945 işlemci

- 6 GB RAM

- AMD HD 6870 veya Nvidia GeForce GTX 460 ekran kartı

- DirectX 11

- İnternet bağlantısı

- 30 GB boş depolama alanı

- DirectX 11 destekli ses kartı