BattleSpace (windows)

BattleSpace

BattleSpace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BattleSpace internet tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir online gerçek zamanlı strateji oyunudur

BattleSpace gelecekte ve uzayda geçen bir hikayeye sahip olan MMO türünde bir RTS - gerçek zamanlı strateji oyunudur.

Bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan BattleSpace flash tabanlı bir oyun olarak tasarlanmış. Bu da oyunu Adobe Flash Player yazılımına sahip güncel bir internet tarayısı üzerinde kurulum işlemleriyle uğraşmadan oynayabilmenizi mümkün kılıyor. Oyunun hikayesi insanlığın uzak gelecekte teknolojide ilerlemesiyle paralel olarak gelişiyor. Uzayda yaşamın sırrını çözmüş insanoğlu artık yeni kaynaklar ve gezegenler arayışına giriyor ve bu iş için yeni güneş sistemleri inşa etmeye başlıyor. Biz de oyunda bu güneş sistemlerinden birini inşa etmeye çalışan bir uzay filosu amiralini yönetiyoruz.

BattleSpace oyunculara dilerlerse diğer oyunculara saldırarak ve savaşarak kaynak elde etme veya uzay üzerindeki kaynakları toplayabilme imkanı veriliyor. Tabii ki iki işi aynı anda da yapabilirsiniz. Hem PvE hem de PvP içeriğin yer aldığı oyun size kendi yolunuzu belirleme imkanı veriyor. Sezonlar halinde ilerleyen oyunda temel amacınız gerkeli kaynakları toplayarak ordunuzu geliştirmek ve Dev Gezegen'i ele geçirmek.

BattleSpace oynayabilmeniz için internet bağlantısına, Steam hesabına ve Adobe Flash Player'ın güncel versiyonuna sahip olmanız gerekiyor.