bcTester 4.9.2.149 (windows)

bcTester

bcTester
ÜCRETSİZ
İndir 11.86 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

bcTester programı sayesinde Windows bilgisayarınızdaki kayıtlı resim ve pdf dosyaları içerisindeki barkodları kolayca okuyabilirsiniz.

BcTester programı, Windows kullanıcılarının bilgisayarlarında direkt olarak barkod okutmaları yapabilmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir program. Genellikle pek çok kullanıcı barkod testlerini ya da barkod okumalarını mobil cihazlar ile gerçekleştirir ancak bcTester sayesinde mobil cihazlara erişemediğiniz anlarda da barkodları denemeye devam edebileceksiniz.

Program temel olarak resim ve PDF dosyaları içerisinde bulunan barkodların içeriğinin okunmasını sağlıyor ve işini olduğunca iyi bir şekilde gerçekleştiriyor. Barkod okutmak için hem programın dosya tarayıcısından dosyayı açabilir, hem de dilerseniz sürükle bırak desteği sayesinde direkt olarak arayüze bırakabilir ve barkodu okutabilirsiniz.

Jpg, bmp, tiff, png ve pdf gibi en popüler resim ve döküman formatlarını destekleyen program, böylece internetten indirdiğiniz ya da fotoğrafını çektiğiniz barkodlar konusunda sorun yaşamamanızı sağlıyor.

Neredeyse tüm barkod tiplerini okuyabilen bcTester, hem QR kod hem de klasik market barkodları konusunda da bir sorun yaşamıyor. Tam ekran modu desteği sayesinde başka uygulamalar ve programlar tarafından rahatsız edilmeden barkodlarınız üzerinde de çalışabilirsiniz. Ayrıca barkod konfigürasyon seçenekleri sayesinde resimler içerisindeki barkod aramalarını daha da özelleştirebilirsiniz.

YORUMLAR