Biomutant (windows)

Biomutant

Biomutant
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Biomutant masaslı bir hikayeye sahip olan bir rol yapma oyunudur

Biomutant oyunculara geniş bir açık dünya ve ilginç bir hikaye sunan bir RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Post apokaliptik bir senaryoya sahip olan bu rol yapma oyunu alışageldiğimiz kıyamet senaryosu içeren oyunlardan biraz farklı bir yapıda. Normalde kıyamet senaryosu içeren oyunlarda nükleer bombaların patladığına ya da zombi salgınının başladığına tanık oluruz. Buna bağlı olarak da bu oyunlarda karanlık ve dramatik bir dünya karşımıza çıkar; fakat Biomutant'ta oldukça renkli bir dünya ile karşılaşıyoruz.

Biomutant'ta kıyametin eşiğindeki Yeni Dünya'ya konuk oluyoruz ve kemirgen kahramanımızla bu toprakları çürüten salgını durdurmaya çalışıyoruz. Buna ek olarak kabileler ayrılmaya başlıyor. Salgını durdurabilmek için bu kabileleri birleştirmemiz ve Hayat Ağacı'nı kurtarmamız gerekiyor. Kahramanımızı kontrol ederek biz de bu maceraya dahil oluyoruz.

Biomutant'ta kahramanımız dövüş yeteneklerini, kılıcını ve ateşli silahlarını kullanarak düşmanlarıyla savaşabilmekte. Oyunda ilerleyerek kahramanımızın genetik kodunu değiştirebiliyor ve mutasyon aracılığıyla ona yeni yetenekler kazandırabiliyoruz. Dev canavarlar ve heyecanlı savaşlar Biomutant'ta bizi beklemekte.

Biomutant'ın açık dünyasında yolculuk etmek için farklı kara, deniz ve hava araçlarını kullanabilmektesiniz. Ayrıca bu ilginç araçlardan bazılarını savaşmak için de kullanabiliyorsunuz.

Oldukça güzel grafiklere sahip oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi veya üst versiyonları (sadece 64 bit)

- 2.6 GHz Intel Cıre i5 750 veya 3.2 GHz AMD Phenom II X4 955 işlemci

- 4 GB RAM

- 2 GB Direct3D 11 uyumlu ekran kartı (GeForce GTX 780 veya AMD Radeon R280)

- DirectX 11

- 10 GB boş depolama alanı

YORUMLAR