BlazeFtp 2.2 (windows)

BlazeFtp

2.2
BlazeFtp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    307

  • Üretici

    FlashPeak

BlazeFtp programı ile çevrimdışı olarak FTP sunucularınızda arama yapabilir ve dosya işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

BlazeFtp programı, FTP üzerinden internet sunucularına bağlanabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Programın kolay kullanılır yapısı ve aynı zamanda bu kolaylığa rağmen sunduğu yeterli işlevler onu tercih edilebileceklerden birisi haline getiriyor.

Çoklu bağlantı modunu desteklemesi sayesinde aynı anda birden fazla FTP sunucusuna kolayca bağlanabilir, her ikisinde birden işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Pek çok diğer FTP programının aksine offline gezinti imkanı da sunan program, böylece FTP'ye bağlı kalmadan çevrimdışı olarak da dizinlerde aramalar yapmanızı ve istediklerinizi bulmanızı sağlıyor.

Programın arayüzü çok basit ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış diyebilirim. Dosya yükleme, indirme, siteden siteye kopyalama gibi işlemlerin tümü sorunsuzca tamamlanabiliyor ve böylece FTP üzerinden site yönetimi işlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

SlimBrowser kullanıyorsanız tarayıcınızla da direkt olarak entegre şekilde çalışabilen programın herhangi bir performans sorunu bulunmuyor ve sistem kararlılığı üzerinde etkisi mevcut değil. Eğer varolan diğer ücretsiz FTP kullanma programlarından sıkıldıysanız ve yeni alternatifler arıyorsanız göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR