BorderMaker 5.0 (windows)

BorderMaker

5.0
BorderMaker
ÜCRETSİZ
İndir 2.34 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BorderMaker programını kullanarak resimlerinize watermark ekleyebilir, çerçeveler hazırlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda bulunan ve internet üzerinden paylaşmak istediğiniz fotoğrafların sahip olduğu en büyük risk, fotoğraflarınızın başkaları tarafından ticari veya ticari olmayan şekilde kullanılmasıdır. Temel olarak telif hakları ihlaline giren ve sizin emeğiniz üzerinden izniniz olmaksızın gelir elde etme olan bu duruma karşı uygulayabileceğiniz en etkili yöntem ise elbette resimlerin üzerine watermark yani kendi damganızı eklemektir.

BorderMaker ücretsiz olarak bu işi yapabilmenizi sağlıyor ve aynı zamanda fotoğraflarınıza çerçeveler, yazılar ekleme gibi ek işlevlere de sahip. Programın sahip olduğu tüm araçlar kolay kullanılır ve basit şekilde yerleştirildikleri için bunlara ulaşmak ve hemen görseller üzerinde uygulamak oldukça hızlı gerçekleştirilebiliyor.

Watermark ekleme, yazı yazma ve çerçeve ekleme özelliklerine ek olarak uygulanabilecek diğer özellikler ise şu şekilde listelenmiş;

  • Yeniden boyutlandırma
  • Kırpma ve kesme
  • Keskinleştirme ve mozaikleme
  • Farklı formatlarda kaydetme
  • FTP sunucusuna yükleme

Eğer bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve görselleriniz üzerinde ufak değişiklikler gerçekleştirebileceğiniz basit bir uygulama arıyorsanız göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR