BrowserAddonsView 1.05 (windows)

BrowserAddonsView

BrowserAddonsView
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İnternet tarayıcılarında kurulu olan tüm eklenti ve uzantıları kolayca görüntüleyebilirsiniz.

BrowserAddonsView uygulaması, bilgisayarınızda yüklü olan internet tarayıcılarındaki eklentileri veya uzantıları ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilmenizi sağlayan basit bir araç.

Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarında kurulu olan eklenti ve uzantıları ayrıntılarıyla görebilmenizi sağlayan BrowserAddonsView, kurulum gerektirmeden çalışıyor. Uygulamayı açtığınızda, tarayıcılarda kurulu olan eklenti ve uzantıları liste halinde görebileceğiniz ve bunun yanında hangi tarayıcıda kurulu olduğu, aktif-pasif durumu, ismi, versiyonu, açıklaması, üretici ismi, yükleme tarihi, güncelleme tarihi gibi pek çok bilgiye kolayca ulaşabilmeniz mümkün. Ayrıca, eklenti üzerine sağ tıkladığınızda açılan menüden kurulum dizinine ulaşabilmeniz de mümkün hale getirilmiş.

Biraz önce de bahsettiğimiz gibi herhangi bir yükleme işlemi veya ek bir işlem gerektirmeden, çift tıklayarak çalıştırabileceğiniz uygulama Windows’un 32-bit ve 64-bit sürümlerinde kullanılabiliyor. Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 sürümlerinden herhangi birini kullanan kullanıcıların faydalanabileceği BrowserAddonsView uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR