ByeByeBrain App-ocalypse (windows)

ByeByeBrain App-ocalypse

ByeByeBrain App-ocalypse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ByeByeBrain App-ocalypse kule savunma türünde bir Windows 8 oyunudur

ByeByeBrain App-ocalypse eğer Windows 8 veya üst versiyonlarına sahip bilgisayara sahipseniz ücretsiz olarak oynayabileceğiniz zombi temalı bir kule savunma oyunudur.

ByeByeBrain App-ocalypse'te her oyunda olduğu gibi dünyayı kurtarmak bize düşmüştür (yine...). Belki dünyayı tekrar tekrar kurtarmaktan sıkılmış olabiliriz; fakat bu sefer işin içinde zombiler vardır. Ne de olsa zombi demek eğlence demektir. Zombiler bir zamanlar canlı, şimdi ise artık ölmüş insanlardır. Her ne kadar ölü olsalar da iyi bir yemeğe hiçbir zaman hayır dememektedirler. Zombiler uzun yürüyüşleri severler ve sizin kilonuz, saç renginiz veya teninizin rengi ile çok da ilgilenmezler. Tek istedikleri sizin beyninizdir. Maalesef ki bu oyundaki insanlar böyle düşünmemektedirler. Bu yüzden bu insanlara yardım eli uzatmalı ve bu sevimli ölmek bilmeyen yaratıklarla savaşmalıyız.

ByeByeBrain App-ocalypse ilginç ve heyecan verici bir kule savunma oyunudur. Oyunda 5 kişilik gruplar halinde hayatta kalan insanları yönetiyoruz ve kalelerinin zombiler tarafından ele geçirilmemesi için onlara yardım ediyoruz. Fakat bu sıradan bir kule savunma tecrübesi değildir. Oyun içerisinde birçok farklı mini oyun beyninizi uçurmak için hazır beklemektedir. Bu nedenle belki de beyninize bay bay deme zamanı gelmiştir.

YORUMLAR