BZR Player 1.0.2 (windows)

BZR Player

BZR Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BZR Player, sıkıştırılmış arşiv dosyalarında yer alan müzikleri bile oynatabilen gelişmiş bir ses dosyası oynatma programıdır.

BZR Player, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde bulunan ses dosyalarını oynatabilmeleri için hazırlanmış gelişmiş bir medya oynatıcıdır.

Oldukça şık ve sade bir görünüme sahip olan program, klasik medya oynatma programları üzerinde yer alan tüm özelliklerin dışında çalma listesi ve dinlediğiniz parçalara ait ID3 etiketlerini gösterme gibi özelliklere de sahiptir. Bu sayede kendi belirleyeceğiniz şarkılarla çalma listelerinizi oluşturabilir ve parçalara ait ID3 etiketlerini keşfedebilirsiniz.

Ayrıca BZR Player ile ZIP, RAR, 7ZIP ve LHA gibi sıkıştırılmış arşiv dosyaları içerisinde yer alan ses dosyalarını doğrudan oynatmak gibi bir şansınız da vardır.

WAV, OGG, MP3, AAC, AIFF, FLAC, Nintendo NSF, Amiga MOD, SNG, FSB, Atari YM ve daha bilinen birçok ses formatını destekleyen BZR Player alternatif bir ses dosyası oynatma programı arayan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir yazılımdır.