Cacheman 10.10 (windows)

Cacheman

Cacheman
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 4.90 MB
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cacheman ile bilgisayarınızın performansını arttırabilir ve aynı zamanda bilgisayar belleğinizi istediğiniz zaman boşaltabilirsiniz.

Cacheman, performans geliştiren ve bellek kurtarma sağlayan başarılı bir araçtır. Disk Önbelleği ve ek sistem ayarlarını optimize ederek, bilgisayarınızın performansını arttırır. Bu şekilde bilgisayarınız daha hızlı ve kararlı bir şekilde çalışır.

Bunun yanı sıra, Cacheman 512 MB RAM ve daha fazlasına sahip olan sistemler üzerinde genel bellek sorunlarını düzeltir. Acemi kullanıcılar için program sihirbazı bulunan program ile tek yapmanız gerekli adımları takip etmek. Sonrasını düşünmenize gerek yok, Cacheman gerekli optimizasyonları sizin için yapacaktır.

Cacheman ile isterseniz uygulamalarınız için önem sırası tanımlayabilirsiniz. Böylelikle önemli olarak tanımlanan uygulamalar için her zaman daha çok bellek ayırılacaktır.

Program ile yaptığınız optimizasyon işlemleri sonrasında, sabit diskinizde bulunan gereksiz dosyaları silerek aynı zamanda yerden tasarruf etmiş olacaksınız.

YORUMLAR