Caps Lock

Caps Lock
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caps Lock, istediğiniz resimler üzerine çok kolay ve hızlı bir şekilde caps yaparak kaydetmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için resim editörleri kategorisine göz atabilirsiniz.

Caps Lock, karışık ve kullanımı zor olan fotoğraf düzenleme programları ile uğraşmadan kolayca caps hazırlamak isteyen kullanıcılar için geliştirilen ücretsiz ve eğlenceli bir programdır.

İnternet dünyası üzerinde en popüler işlemlerden biri haline gelen capsler, özellikle sosyal medya siteleri üzerinde bir çok kişiyi güldürüyor. Fotoğrafların altına eklenen kırmızı şerit üzerine komik, neşeli veya herhangi bir şey yazarak hazırlanan capslerin neredeyse hepsi komik için hazırlanmaktadır. Sizde kendi capslerinizi hazırlamak istiyorsanız fakat nasıl yaparım diye düşünmekteyseniz, Caps Lock programı sayesinde bu işlemleri bir dakikadan çok daha az sürede tamamlayabilirsiniz.

Basit ve oldukça sade geliştirilen programın arayüzü üzerinde ihtiyacınız olan tüm fonksiyonların tuşları bulunuyor. Capsleri hazırlamak için aşağıdaki işlemleri sırayla uygulayabilirsiniz.

  • İlk olarak caps eklemek istediğiniz resmi seçmelisiniz.
  • Seçtiğiniz resmin boyutunu belirleyerek ister tam ekran isterseniz ortalayabilirsiniz.
  • Daha sonra resminizin altındaki kırmızı şeride istediğiniz yazıyı yazarak kaydedin.
  • Tüm işlemler bu kadar. Artık capsiniz hazır.
  • Çoklu caps oluşturma.
  • Jpg, png, bmp uzantı desteği.

Pratik kullanımı ile kullanıcıları caps hazırlama konusunda rahatlatacak bir yazılım olan Caps Lock'u sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilir ve ilk capslerinizi hazırlayabilirsiniz.

YORUMLAR