Car Mechanic Simulator 2015 Demo (windows)

Car Mechanic Simulator 2015

Car Mechanic Simulator 2015
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Mechanic Simulator 2015 eğlenceli bir simülasyon oyunudur

 Car Mechanic Simulator 2015 oyunculara bir araba tamircisinin yerine geçebilme ve zorlu araba tamiri görevlerini tamamlayabilme imkanı veren bir simülasyon oyunu.

Bir araba tamir atölyesindeki günlük işlerin ne kadar zorlayıcı olduğunu tecrübe edebilmemize yardımcı olan bir araba tamir etme oyunu olan Car Mechanic Simulator 2015'de kendi araba tamir atölyemizin başına geçiyoruz ve hasarlı arabalarla uğraşıyoruz. Oyunda müşterilerimizden teslim aldığımız araçları bize verilen süre içerisinde tamir ederek yetiştirmemiz gerekiyor. Oyundaki görevleri tamamlaıdkça para kazanıyoruz ve bu parayı tamir atölyemizi geliştirmek ve yeni araçlar satın almak için kullanabiliyoruz.

Car Mechanic Simulator 2015'te müşterilerimizin arabalarını tamir etmenin haricinde para kazanmak için eski ve yıpranmış arabaları satın alabiliyoruz ve bu arabaları restore ederek tekrar satışa çıkarıyoruz. Böylece ek gelir elde edebiliyoruz. Car Mechanic Simulator 2015'de karşımıza çıkan görevler rastgele bir şekilde yaratılıyor. Bu nedenle oyunda sürprizlere hazırlıklı olmamız gerekli. Oyunda başlayacağımız görevleri biz seçebiliyoruz. Gün sonunda ise elde ettiğimiz geliri değerlendirerek atölyemizi nasıl geliştirebileceğimizi planlamak da bize düşüyor.

Car Mechanic Simulator 2015'in güzel grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 3 yüklü Windows XP işletim sistemi
  • 3.1 GHZ Core i3 veya 2.8 GHZ AMD Phenom II X3 işlemci
  • 4 GB RAM
  • 512 MB GeForce GTS 450 ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 1.2 GB boş depolama alanı
  • DirectX uyumlu ses kartı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme