cCloud 3.0.6.6 (windows)

cCloud

cCloud
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 16.58 MB
0  
1  
0  
0  
0  
kullanıcı

cCloud, önemli verilerinizi bulut sunucuları üzerinde yedekleyebileceğiniz güvenilir ve kullanışlı bir yedekleme programıdır.

cCloud, popüler güvenlik firması Comodo tarafından geliştirilen ve kullanıcıların önemli dosyalarını bulut sunucular üzerinde yedeklemesine olanak sağlayan güvenilir ve kullanışlı bir bulut dosya yedekleme programıdır.

Güvenliğine önem veren kullanıcıların özel dosyalarını bulut sunucular üzerinde yedekleyebilecekleri ve birden çok dosya veya klasörü hızlı bir şekilde senkronize edebileceği program, yedekleme ve senkronizasyon işlemleri için oldukça etkilidir.

Oldukça modern ve şık görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahip olan cCloud ile sizin için önemli olan tüm dosyaları sadece bir sürükle bırak işlemi yardımıyla bulut sunucular üzerine yükleyebilir ve bilgisayarınız üzerinde yer alan cCloud klasörü ile bulut dosya depolama alanınız arasında bir senkronizasyon sağlayabilirsiniz.

Yedeklemek istediğiniz dosyaların senkronizasyon işlemi tamamlandıktan sonra açılır bir pencere yardımıyla işlemin tamamlandığını size bildirecek olan program, bu yönüyle de dosyalarınızın güvende olup olmadığını tam anlamıyla bilerek hareket etmenizi sağlar.

Her ne kadar piyasada birçok bulut dosya depolama servisi ve bu servislere ait birçok yazılım olsa da güvenli bir alternatif olarak cCloud'da tercih edilebilecek servislerden bir tanesi olarak dikkat çekmektedir.

YORUMLAR