Cep Telefon Rehberimi Yedekle 1.3.1 (windows)

Cep Telefon Rehberimi Yedekle

Cep Telefon Rehberimi Yedekle
ÜCRETSİZ
İndir 0.52 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tüm cep telefonu modelleri için geçerli olan, küçük boyutlu, kullanımı kolay ve ücretsiz bir rehber yedekleme programıdır.

Hiç cep telefonunuzun rehberi yanlışlıkla silindi veya kayboldu mu? Bütün arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla bağlantınız olan bütün numaralarınızın bulunduğu telefon rehberinizi Excel dosyası olarak yedeklemek ister miydiniz? Veya telefon rehberinizi Excel de kolayca hazırlayıp, cep telefonunuza göndermeyi?

Bu programla, cep telefonunuzdan bilgisayarınıza aktardığınız rehber dosyanızı kolaylıkla Excel formatına çevirebilir, düzenleyebilir ve tekrar cep telefonunuza gönderebileceğiniz vcf formatına çevirebilirsiniz. Veya Excel de kendinize sıfırdan bir rehber hazırlayıp, bunu cep telefonunuza gönderebileceğiniz hale getirebilirsiniz.

Program Excel içerisinde çalışmaktadır. Kurulum tamamlanınca kendisi Excel'e otomatik olarak entegre etmektedir ve kendi menüsünü otomatik olarak oluşturmaktadır.

Not: Program cep telefonundan şu anda veri aktarımı yapmaz, sizin aktardığınız dosya üzerinde çalışır. Nasıl veri aktaracağınızı telefonunuzun kataloğunda bulabilirsiniz.

YORUMLAR