ChemPlayer 1.0.0.0 (windows)

ChemPlayer

ChemPlayer
ÜCRETSİZ
İndir 0.61 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ChemPlayer, birçok ekstra özelliği kullanıcılarına sunan basit görünümlü ama güçlü bir medya oynatıcıdır.

ChemPlayer, kullanıcıların müzik dinleme ve video izleme deneyimini arttırmak için tasarlanmış olan ve birçok ekstra özelliği kullanıcılara sunan ücretsiz bir medya oynatıcıdır.

Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan programın ana penceresinin sol tarafında yer alan dosya gezgini yardımıyla, dinlemek istediğinzi ses dosyalarının veya izlemek istediğiniz dosyaların yer aldığı klasörü kolayca açarak, medya dosyalarını doğrudan çalma listesi üzerine ekleyebilirsiniz.

Her medya oynatıcı üzerinde yer alan oynatma, duraklatma, durdurma, sonraki parça, önceki parça, rastgele oynatma, ileri sarma, geri sarma gibi temel özelliklere sahip olan medya oynatıcı, tüm popüler formatlar için oynatma desteği sunmaktadır.

Ayrıca program içerisinde yer alan "CD Rip" özelliği sayesinde müzik CD'lerinizi farklı formatlarda bilgisayarınız üzerine kaydedebilir ve hatta müzik CD'leri üzerinde yer alan şarkılarla ilgili ID3 etiketlerini bile düzenleyebilirsiniz.

Yine ChemPlayer üzerinde yer alan CD yakma özelliği sayesinde, sabit diskiniz üzerinde yer alan video ve ses dosyalarını doğrudan CD üzerine yazdırma şansına da sahipsiniz.

Tüm bu saymış olduğumuz özellikler dışında içerisinde bir de entegre web tarayıcısı bulunduran program yardımıyla, internet siteleri üzerinde hızlı bir şekilde dolaşmanız da mümkün.

Sadece bir medya oynatıcı olmanın dışında sahip olduğu diğer kullanışlı ve gelişmiş özelliklerle de dikkat çeken ChemPlayer'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.