Chromodo (windows)

Chromodo

Chromodo
ÜCRETSİZ
İndir 49.49 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chromodo güvenli bir şekilde internette gezinti yapmanıza imkan tanıyan bir internet tarayıcısıdır

Chromodo antivirüs yazılımlarıyla yakından tanıdığımız Comodo firması tarafından yayınlanan ve güvenliğe verdiği önemle dikkat çeken bir internet tarayıcısı

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir tarayıcı olan Chromodo temel olarak Google Chrome'un da altyapısını oluşturan Chromium üzerine yapılandırılmış bir tarayıcı. Bu nedenle tarayıcı görünüm ve genel özellikler anlamında Google Chrome'a çok benzeyen bir kullanım tecrübesi sunuyor.

Chromodo'nun Google Chrome'dan farkı ise güvenliğe verdiği önemde ve sahip olduğu özelliştirilmiş eklentilerde yatıyor. Chromodo içerisinde bir online güvenlik aracı olan Comodo Web Inspector ile birlikte geliyor. Bu özelliğin temel amacı size ziyaret ettiğiniz internet siteleri hakkında güvenlik raporları sunmak ve bu sitelerin zararlı içerikler barındırıp barındırmadığını aydınlatmak. Bu sayede daha önceden ziyaret etmediğiniz, güvenlik kaygılarınızın olduğu bir siteyi Chromodo'daki Web Inspector ile analiz edebiliyor ve güvenli olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz.

Chromodo gizli gezinti yapabilme, indirme geçmişini ve sayfa ziyaret etme geçmişini görüntülem, farklı kullanıcı hesaplarıyla oturum açarak geziniti tecrübesini kişiselleştirme özelliklerine sahip. Ayrıca tarayıcı üzerine internet sayfalarını kolayca paylaşmanıza yardımcı olan bir eklenti de dahil edilmiş.

YORUMLAR