CIM 1.08 (windows)
CIM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    384

  • Üretici

    Jim Jensen

Bilgisayarınızda temel fotoğraf ve resim düzenleme işlemlerini tamamlamak için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

CIM programı, basit ve kolay kullanımlı bir fotoğraf düzenleme ve bastırma programı olarak hazırlanmış ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın içerisindeki temel fotoğraf düzenleme araçları ve dosya formatı desteği sayesinde en kısa sürede istediğiniz sonuçları elde edebiliyorsunuz.

Fakat maalesef katman desteği yahut piksel düzenleme uygulamada yer almıyor. Çeşitli kontrast ve parlaklık ayarları gibi ayarlar ise oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu nedenle fotoğraflar üzerinde detaylı işlemler yapma ihtiyacınız yoksa fakat daha güzel görünmeleri için küçük düzenlemeler yapmak istiyorsanız kullanabilirsiniz.

Arayüzü oldukça kolay kullanımlı ve basit olan program, bilgisayarınızın performansını oldukça iyi şekilde kullanıyor ve sistem kaynağı kullanımı oldukça düşük. Basit fotoğraf işlemler yapacak olan kullanıcıların indirmesini öneriyorum.

YORUMLAR