ClipboardFusion 3.0.4 (windows)

ClipboardFusion

ClipboardFusion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki kopyala yapıştır işlemlerini çok daha hızlı ve kolay hale getirebilen ücretsiz programlardan bir tanesi.

ClipboardFusion programı, sık sık kopyala yapıştır işlemleri yapanların sevecekleri programlardan bir tanesi ve özellikle çeşitli kaynaklardan kopyalanan içeriklerin farklı formatlarda olmasından dolayı sorun yaşayanlara çözüm olabilen bir program. Zira programı kullanırken kopyala dediğiniz yazılar ve diğer öğelerin formatları otomatik olarak sadece tek bir formata indirgeniyor ve böylece herhangi bir yazı programına kopyalananları yapıştırdığınız zaman hepsi aynı formatla birlikte geliyor.

Kullanıcılar aynı işlemi manuel olarak yapmaya çalıştıklarında yazıları ilk olarak Not Defteri gibi programlara yapıştırmak zorundalar ve daha sonra metin editörlerine yapıştırarak bütün formatlardan kurtulabiliyorlar ancak bu sefer de satır atlamalar gibi formatlar da yok oluyor ve teker teker paragrafları ayırmak gerekebiliyor.

Aynı zamanda panoya birden fazla öğe kopyalamanızı ve daha sonra bu öğeleri seçerek yapıştırabilmenizi de sağlayan program sayesinde pano yönetiminin çok daha kolay bir hale geldiğini söylemek mümkün. Makro yaratmayı bilen kullanıcılar için makro çözümleri de önermesi sayesinde çok çok işlemi otomatik hale getirebileceğinizi de ekleyelim.

Sürekli olarak kopyala yapıştır ve makale işleriyle uğraşanların bilgisayarlarında bulundurmaları gereken programlardan birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR