Clipdiary Free 3.7 (windows)

Clipdiary Free

3.7
Clipdiary Free
ÜCRETSİZ
İndir 3.03 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clipdiary Free programını kullanarak Windows'ta kopyala yapıştır işlemlerini çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Clipdiary Free programı, Windows'un yetersiz kopyala yapıştır özelliklerini daha kullanılır hale getirebilmek için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Windows maalesef pano işlemlerinde sadece tek bir öğenin kopyalanmasına imkan tanıyor fakat Clipdiary Free programıyla bunu sonsuz hale getirmek mümkün.

Kopyaladığınız görsel, yazı, dosya gibi tüm içerikler anında programın arayüzüne geliyorlar ve böylece başka bir yere yapıştırmak istediğinizde arayüzdeki listeyi kullanarak kopyalanan verileri aktarabiliyorsunuz. Program sonsuz miktarda verinin kopyalanmasına izin verdiği için bu liste içerisinde arama yapma imkanı da sunulmuş ve çok fazla veriden faydalananların işine yarayacaktır.

Dilerseniz panoya kopyalanmış olan yazıları başka yere yapıştırmadan yazı dosyası halinde kaydedebiliyor, böylece daha hızlı sonuç alabiliyorsunuz. Arayüz çok kolay kullanılır ve sade bir yapıda hazırlandığı için kullanırken kafa karışıklıkları da önlenmiş oluyor.

Programı kullanırken standart kopyala yapıştır butonlarını kullanmak istemezseniz kendi kısayollarınızı da belirleyebilir ve böylece daha hızlı kullanım olanağı elde edebilirsiniz. Bunun yanında kopyalanamamasını istediğiniz veriler olursa bunları filtreleme seçeneklerinden ayarlayabilir ve istemediğiniz verilerin yanlışlıkla kopyalanmasına engel olabilirsiniz.

Standart pano işlemlerini daha kolay hale getirmek için Clipdiary Free'ye göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR