ClipMon 1.2.0.0 (windows)

ClipMon

ClipMon
ÜCRETSİZ
İndir 9.39 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızda sık sık kopyala yapıştır işlemleri yapıyorsanız bu pano yönetimi uygulamasını seveceksiniz.

ClipMon programı, bilgisayarınızın panosunu yanı hafızaya kopyalanan verilerin saklandığı yeri çok daha kolay ve verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olan ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Ücretsiz olmasının yanında çok kolay bir kullanıma da sahip olan program, iyi tasarlanmış arayüzü sayesinde hiç zorlanmadan kopyalama ve yapıştırma işlemlerini daha iyi yönetebilmenizi sağlıyor.

Kurulumu da çok hızlı bir şekilde gerçekleşen programın işlevlerinden bir kaç dakika içerisinde faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kopyaladığınız tüm veriler programın kendi arayüzünde görüntülenen panoya aktarılacaktır ve daha sonra burada yer alan bilgileri istediğiniz gibi yönetebilir, filtreleyebilir, yaratılma zamanı ve boyut gibi diğer bilgilerini görebilir, birden fazla veriyi aynı anda karşılaştırabilirsiniz.

Programın sahip olduğu yardım menüsü de oldukça gelişmiş bir şekilde hazırlanmış ve tüm işlevlere dair açıklamalar ve kısa örnekler bu bölümde yer alıyor. Eğer sık sık dosya kopyalama ve yapıştırma işlemleri gerçekleştiriyor ve bu işlemleri daha rafine, daha hızlı bir ortamda tamamlamak istiyorsanız ClipMon pano yönetimi uygulamasını kesinlikle atlamayın.

Bilgisayarın sistem kaynaklarını da verimli bir şekilde kullanan program herhangi bir soruna da yol açmıyor.

YORUMLAR