Contenta Converter BASIC 6.1 (windows)

Contenta Converter BASIC

6.1
Contenta Converter BASIC
ÜCRETSİZ
İndir 45.78 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Resim ve fotoğraf dosyalarının formatlarını dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Contenta Converter BASIC programı, bilgisayarınızda bulunan resim dosyalarını başka resim formatlarına dönüştürebilmek için hazırlanmış ücretsiz ve kullanımı kolay programlardan bir tanesi. Format dönüştürmenin yanında fotoğraf ve resimlerin boyutlarını da değiştirebilen uygulama, böylece en temel resim düzenleme ihtiyaçlarınıza çözüm olabiliyor.

Arayüz olarak oldukça iyi bir tasarıma sahip olan Contenta Converter BASIC, neredeyse bütün imaj dosyası formatlarını destekliyor ve hepsini birbirine dönüştürebiliyor. Dosya ve klasör konumunu belirledikten sonra tek yapmanız gereken hedef dosyanın kaydedileceği klasörü belirlemek ve formatı seçmek. Geri kalanını program kendisi kolayca gerçekleştirebiliyor.

Resimlerin boyutlarını değiştirirken, aynı zamanda hazır olan profilleri de kullanabilir veya resmin çözünürlüğünü de değiştirebilirsiniz. Format dönüşümü sonrasında kazandığınız disk alanını ve sıkıştırma oranını da görsel olarak sunması sayesinde dönüşümün sizin için neleri değiştirdiğini de görebiliyorsunuz.

Dönüştürdüğünüz resimleri hemen Facebook ve Twitter hesaplarınızdan paylaşmak da program ile mümkün hale geliyor. Böylece hesabınıza yüklemek için uğraşmadan anında paylaşılmasını sağlayabiliyorsunuz.

YORUMLAR