CryptLoad

CryptLoad
ÜCRETSİZ
0  
0  
1  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    76,168

  • Üretici

    CryptLoad

Açık kaynak kodlu CryptLoad, tek tıklamayla dosya indirdiğiniz rapidshare.com, megaupload.com gibi sitelerden gerçekleştirdiğiniz indirme işlemlerini daha da kolaylaştıracak. Program hem premium hem de ücretsiz hesap kullanıcılarına hitap ed

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafında zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için dosya indirme yöneticileri kategorisine göz atabilirsiniz.

CryptLoadindirme işlemlerini daha da hızlandırmakla kalmıyor aynı zamanda pek çok araç yardımıyla kolaylaştırıyor. Özellikle kullanımındaki basitlikle öne çıkan program birden fazla dosyayı aynı anda indirmenizi sağlıyor.

Sitelerdeki Captcha doğrulaması, CCF, RSDF ve DLC uzantılı şifreli dosyaları indirme ve açma, arşiv şifresi hatırlama özellikleri programın yararlı özelliklerinden sadece birkaçı. Eklentilerle güçlendirilebilen CryptLoad dilerseniz indirme işlemini tamamlayarak bilgisayarınızı kapatabilen akıllı bir teknolojiyle donatılmış. Ücretsiz olarak bu barındırma servislerini kullananların karşısına çıkan bekleme gibi sorunları aşan programla hem hızlı hem de kolay yoldan indirme işlemleri yapılabilir. Sistem kaynaklarını yormadan çalışan CryptLoad bilgisayardaki diğer işlemlerinizi yavaşlatmıyor. Özellikle parçalanmış dosyaların onlarca bölümüyle uğraşırken program işlemleri sizin için takip ederek kolaylaştıracak.

Önemli! Programın çalışması için bilgisayarınızda .Net Framework 2.0 kurulu olmalıdır.

YORUMLAR