Cubase 9 (windows)

Cubase

9
Cubase
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16,737

  • Üretici

    Steinberg Media Technologies GmbH

Cubase programını kullanarak kolayca müzikler yapabilir ve şarkılarınıza vokaller, enstrümanlar ekleyebilirsiniz.

Geçmişte müzik yapmak isteyenlerin bir müzik aleti çalmaları mecburiydi ancak son yıllarda bu durum giderek değişiklik gösterdi. Zira elektronik müziğin daha da popüler hale geldiği günümüzde bilgisayardan biraz anlamak, müzik terimlerine aşina olmak ve müzik kulağına sahip olmak yeterli olabiliyor. Bu ise bilgisayar üzerinde müzik yapmamızı sağlayan Cubase gibi yazılımlar sayesinde gerçekleşiyor ve bu yazılımların bir kısmı ücretli, bir kısmı ise ücretsiz olarak sunuluyor.

Cubase maalesef ücretli olan müzik yapma programları arasında fakat programın üst düzey kalitesi nedeniyle ücretsiz olması düşünülemez diyebilirim. İstediğiniz şarkıyı yapabilmek için tüm gereken araçları barındıran uygulama, bilhassa yeni başlayanlar için öğrenmesi zor olabilir ancak öğrendikten sonra en hızlı şekilde kullanmanıza olanak tanıyacak bir arayüze sahip.

Çeşitli enstrümanları kullanabildiğiniz ve elinizde gereken plug-inler varsa onları da ekleyebildiğiniz Cubase uygulaması, tüm ritm düzenleme araçlarını ve tempo araçlarını da içerisinde barındırıyor.

Eğer hazırladığınız müziklerinize vokaller eklemek isterseniz, vokalleri müzikle en iyi şekilde harmonize edebiliyor ve böylece gerçek bir parça da elde edebiliyorsunuz. Programın kurulumu sırasında maalesef direkt olarak lisans kodu istendiği için deneme sürümü olarak bile olsa kullanmak mümkün değil ve satın alınması gerekiyor.

YORUMLAR