Cumulo (windows)

Cumulo

Cumulo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cumulo ile tüm bulut hesaplarınıza tek bir yerden ulaşabilir, buluttaki dosyalarınızı organize edebilirsiniz.

Windows 8 tablet ve bilgisayarınızdaki dosyaları yedeklemek için bulut servislerini tercih ediyor, birden fazla bulut servisi kullanıyorsanız Cumulo ile kesinlikle tanışmalısınız. Dropbox, OneDrive, Google Drive, Box ve SugarSync gibi popüler tüm bulut servisleri destekleyen uygulama sayesinde bulut hesaplarınızdaki video, resim, müzik ve belgelerinize kolaylıkla erişebilir, bulut hesaplarınız arasında taşıyabilir, tablet ve bilgisayarınızdaki dosyaları bulut hesaplarınıza yükleyebilir veya tam tersini yapabilirsiniz.

Windows 8 / 8.1 platformu için geliştirildiğinden son derece modern, sade ve kullanımı basit arayüz ile gelen Cumulo, tüm bulut hesaplarınızı tek bir yerde topluyor ve buluttaki dosyalarınızı organize etmenize imkan tanıyor. En iyi yanı ise güvenlik için kullanılan 2 adımlı doğrulama sistemini desteklemesi.

Popüler bulut servislerini tek bir yerde görüntüleyebilen, dosya arama – yükleme ve indirme özelliklerine sahip Cumulo ile yapabilecekleriniz arasında;

  • Tüm bulut depolama servisleri arasında arama yapma
  • Transfer yöneticisi ile dosya indirme ve yükleme
  • Paylaşım çubuğu ile dosya paylaşma
  • Video ve ses dosyalarını oynatma
  • Farklı bulut servislerdeki fotoğrafları birleştirme ve slayt olarak gösterme
  • Video ve fotoğraf çekme ve herhangi bir bulut servise yükleme

Cumulo, ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Ancak Box ve SugarSync servislerini kullanabilmeniz için 2.49 dolar, reklamları kaldırmak içinse 1.49 dolar ödemeniz gerekiyor.

YORUMLAR