Deadbreed (windows)

Deadbreed

Deadbreed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deadbreed ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Deadbreed eğer Legue of Legends veya DOTA tarzı MOBA oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir başka MOBA.

Bilgisyaarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Deadbreed oyunculara kendi kahramanlarını seçerek online arenalara çıkma ve takımlar halinde kapışma imkanı veriyor. Oyunda 3'e 3 maçlar ayarladıktan sonra takım taktiklerinizi ve kahramanlarınızın yeteneklerini birleştirerek galip gelmeye çalışıyorsunuz. Oyunda karşılaşmaları kazanabilmek için ilginç yollara da başvurabiliyoruz. Deadbreed bize dev canavarları yardıma çağırabilme ve diğer takıma karşı kullanabilme imkanı vermekte. Kimi zaman bir troll mağarasını ziyaret ederek dev trollerin bizim için savaşmasını sağlayabiliyor, kimi zaman uyuyan ölüleri dirilterek ölüler ordusunu rakibimizin üstüne salabiliyor ya da dev bir goleme dönüşerek rakiplerimizi ezebiliyoruz. Oyuncular hangi canavarda destek alabileceklerini oylama yoluyla kararlaştırabilmekteler.

Deadbreed'in diğer MOBA'lardan en büyük farkı oyun atmosferi. LoL ve DOTA gibi MOBA'larda genellikle canlı renklere sahip haritalarda ve mekanlarda savaşıyoruz. Deadbreed'de karanlık tonlar ve ürpertici bir atmosfer hakim. Oyunda savaş alanlarımız ise kanlı ayinlerin yapıldığı tapınaklar veya mezarlıklar gibi ortamlar.

Deadbreed'de dikkat çeken bir başka noktada RPG elementleriyle zenginleştirilmiş oyun yapısı. Oyunda kahramanlarımızı geliştirebilmemizin yanında onları kişiselleştirebilmek için birçok farklı seçeneğe sahibiz. Deadbreed'de dilerseniz oyunu tek başınıza oynarken botları oyuna dahil edebilir, dilerseniz online arenalarda savaşabilirsiniz.

Grafik kalitesi ile dikkat çeken Deadbreed'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows Vista işletim sistemi

- 2.4 GHZ Intel Core 2 Duo veya 2.8 GHZ AMD Athlon X2 işlemci

- 2 GB RAM

- Nvidia GeForce 8600 GT veya AMD Radeon HD 2600 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 8 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme