Devilian (windows)

Devilian

Devilian
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Devilian ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online aksiyon RPG oyunudur

Devilian fantastik bir hikayeye sahip olan online altyapıya sahip aksiyon RPG türünde bir MMORPG oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Devilian'da kaosa sürüklenmekte olan bir dünyaya yolculuk etmekteyiz. Oyunumuzun hikayesi karanlığı seçen bir tanrının oyunumuzun fantastik dünyasını yok etmeye karar vermesiyle başlıyor. Bu tanrı bu iş için iblisleri dünya üzerine salıyor ve hizmetkarlarıyla etrafa terör ve korku salıyor. Bu tehdidin karşısında ise bir grup kahraman gönüllü olarak savaşmaya karar veriyor. Bu kahramanların ortak noktaları ise içlerinde uyumakta olan bir şeytan barındırmaları ve ihtiyaç duyduklarında savaş sırasında bu şeytanı uyandırarak büyük yıkım gücüne sahip olabilmeleri.

Devilian'da bize 4 farklı kahramandan birini seçebilme imkanı veriliyor. Bu kahramanlar kendilerine has yetenek ağaçlarına ve oyun stillerine sahipler. Kahramanlarımızı görevleri tamamladıkça, zindanları temizledikçe ve bölüm sonu cnaavarlarını yok ettikçe geliştirebiliyor, yeni yetenekler öğrenmelerini sağlayabiliyoruz. Devilian'ın Diablo tarzı aksiyon RPG oyunlarını online MMORPG oyunlarıyla birleştirdiğini söyleyebiliriz. Geniş bir dünya üzerinde oyuncular birbirleriyle etkileşim kurabiliyorlar ve birlikte zindanları yağmalayabiliyorlar. Bunun yanında oyundaki PvP karşılaşmalarında oyuncular 3'e 3 veya 20'ye 20 olarak takımlar halinde savaşabiliyorlar.

Devilian'ın tatmin edici bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows Vista işletim sistemi
  • Çift çekirdekli 2 GHZ işlemci
  • 3 GB RAM
  • Nvidia 9800 GTX veya AMD HD 5670 ekran kartı
  • 7 GB boş depolama alanı
  • İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme