DiagAxon 2.3 (windows)

DiagAxon

2.3
DiagAxon
ÜCRETSİZ
İndir 1.02 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DiagAxon, herhangi bir ağ üzerinde bulunan sunucuların kontrolünü yaparak uygunluğunu kontrol eden yararlı ve ücretsiz bir yazılım.

DiagAxon, Geneosoft tarafından geliştirilen son derece basit ama bir o kadarda yararlı bir sunucu kontrol programı.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz program sayesinde ağ üzerindeki sunucuların kontrollerini yaparak uygunluklarını saniyeler içerisinde kontrol edebiliyorsunuz. Pingleme işlemi ile kontrol yapan DiagAxon'un tek özelliği sunucu kontrolü de değil.

Global ağların analizlerini yapabilen program aynı zamanda sunucuların portlarını da tarayabiliyor. Elde edilen sonuçları kopyalarak panoya yapıştırabilmeniz de mümkün. Geçmiş bölümünde yapılan analizleri saklayan uygulama, döküman hazırlama ihtiyacı duyarsanız buradan gerekli bilgileri alarak dökümanlara kopyalamanızı sağlıyor.

Sade bir arayüze sahip olan programın kullanımı karışık değil. O nedenle kullanırken bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Zaten program tüm PC kullanıcılarının günlük olara kullanması gereken ya da kullanabileceği bir program değil.

Eğer sunucuları kontrol etmeniz gereken bir işiniz varsa ya da kişisel olarak kontrol etmek istediğiniz sunucular bulunuyorsa DiagAxon programını hemen ücretsiz indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR