DietMP3 4.03 (windows)

DietMP3

DietMP3
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 3.27 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DietMP3, Mp3 formatlı dosyalarınızı sıkıştırarak bilgisayarınızda daha fazla yer olmasını sağlayan basit fakat etkili bir programdır.

DietMP3, Mp3 formatlı ses dosyalarınızı sıkıştırma işlemi yaparak boyutlarını küçültmeye yarayan başarılı bir prgramdır.

Kullanımı oldukça basit ve sade bir arayüz ile her seviyeden bilgisayar kullanıcısına hitap eden program sayesinde, mp3 dosyalarının boyutunu ufaltarak bilgisayarımızda daha fazla boşluk oluşturabiliriz. Daha önemli olarak Mp3 oynatıcı ve telefonlarımıza attığımız şarkıların boyutunu ufaltarak, ister daha fazla şarkı atabiliriz, istersek telefonuzmuzda daha fazla boş hafıza kalmasını sağlayabiliriz.

Mp3'lerin boyutlarını yüzde 30 ile yüzde 70 arasında küçültebilen program aynı zamanda CD'lerde bulunan ses dosyalarını bilgisayarınıza Mp3 olarak ve istediğiniz kalitede atmanızı sağlıyor.

Otomatik versiyon güncellemesi sayesinde herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan program kendini güncelleyecektir. Oldukça hızlı ve stabil çalışan programı kullanmanızı tavsiye ederim.

İnternet üzerinden müzik dosyalarınızı daha rahat biçimde indirebilmek için MP3 indir isimli programı denemenizi önermekteyiz.

YORUMLAR