DirList

DirList
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DirList, dosya ve klasör listeleri hazırlamak için kullanabileceğiniz basit, eski ve kullanışlı bir yazılım.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

DirList, Windowsi işletim sistemi yüklü olan bilgisayarlarınız üzerinde dosya ve klasörleri tek bir alanda listelemek için kullanmanız gereken basit ama yararlı bir program. Ücretsiz indirerek kullanabileceğiniz uygulama, bilgisayarınıza bağlı olan tüm disklerdeki dosya ve klasörleri listeleyerek kontrol etmenizi sağlıyor.

Tüm dosya ve klasörleri tek bir yerde görme imkanı sunan DirList, eskiden daha popüler ve işe yarar bir programdı. Fakat Windows'un gelişmesiyle biraz işlevselliğini kaybetti. Yine de günümüzde pek çok kullanıcı DirList'in bilgisayarına indirerek kullanıyor.

Klasör ve dosyaları içeriklerine göre listeleyebilen DirList, oluşturmuş olduğunuz listeleri CSV dosyası olarak kaydetmenizi ya da HTML olarak görüntülemenizi sağlıyor.

Arayüzü çok eski olan programı kullanırken ilk başta problem yaşayabilirsiniz fakat kısa bir alışma sürecinden sonra rahat rahat kullanabileceğiniz bir program diye düşünüyorum. Eğer dosya ve klasörlerinizi tek bir sayfa üzerinde görmek istiyorsanız DirList'i sitemizden ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR