Distrust Demo (windows)

Distrust

Distrust
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Distrust kutuplarda hayatta kalmaya çalıştığınız bir korku oyunudur

Distrust, The Thing adlı kült korku filminden esinlenerek geliştirilmiş bir korku oyunu.

Bizi kutupların dondurucu soğuğunda geçen bir maceraya konuk eden Distrust'ta bir helikopter kazasıyla başlayan olaylar konu alınıyor. Bu kazadan kurtulmayı başaran bir grup kaşif geri dönebilmek için bir yol arayışına giriyor; fakat dondurucu soğuk işler zorlaştırıyor. Ayrıca onları bekleyen tek tehlike dondurucu soğuk da değil, dehşet verici bir güç karanlıkta pusuda beklemekte.

Distrust'ta kahramanlarımız uyuduklarında karanlık gücün dikkatini çekiyorlar. Yani uyumak tehlikeye yaklaşmamız anlamına geliyor. Bu nedenle kısıtlı süre uyuyup kahramanlarımızın yorgunluklarını ucu ucuna gidermemiz gerekiyor. Oyunda fazla yorgun düşersek de algılarımız yanılmaya başlıyor ve deliliğin sınırlarına yaklaşıyoruz. Zamanla gerçek ve halisünasyon arasındaki farklı anlamamaya başlıyoruz.

Distrust'taki harita rastgele bir şekilde yaratılıyor. Karanlık yerlerde el fenerimizle yol bulmaya çalışıyor, işimize yarayacak eşyaları topluyor ve ipuçlarını araştırıyoruz. Oyunda toplamda 15 farklı kahraman, çok sayıda görev ve oyun etkiliği bir araya gelmekte.

İzometrik kamera açısıyla oynanan Distrust, bu yönüyle bize ilginç bir korku oyunu deneyimi sunuyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.00 GHz Intel Pentium Dual E2180 işlemci

- 4 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce 600M veya AMD Radeon HD 5450 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı

YORUMLAR