Driver Support 8.2.0.16 (windows)

Driver Support

Driver Support
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Driver Support, 1997 yılından beri tercih edilen en popüler sürücü onarma yazılımları arasında yer alıyor.

Bilgisayarınızda eksik olduğunu düşündüğünüz sürücüler mevcutsa ve sorunu çözmeye yönelik bilgi toplamak istiyorsanız Driver Support işinize yarayabilecek bir tercih. 1997 yılından beri bu hizmeti veren yazılım 26 milyondan fazla sürücüyü barındıran bir veritabanına sahip. Ayda ortalama 10,000 yeni sürücü ile bilgisayarlar konusundaki hakimiyeti güncel tutmaya çalışan Driver Support ekibi bu sürücüleri farklı kaynaklardan kullanımınıza sunuyor. Bu kaynakların içerisinde resmi üreticilerin web sayfaları da yer alıyor.

Bulut teknolojisini seerber eden yazılım, size aktarılan sürücülerin daha önce denenmiş olması konusunda hassas davranıyor. Kendi testlerinden geçen örnekleri de sizin donanımınıza uygun olup olmayacağı konusunda yardımcı bir kaynak oluyor. Kullanıcı deneyimini de geri bildirimlerle toplayan Driver Support, şikayetlerin gelmesi durumda sürücüler konusunda sizi uyarabiliyor.

Yazılımı kurmaya başladığınız an Driver Support tüm bilgisayarınızı bir taramadan geçirip değiştirilmesi önerilen sürücüleri tespit ediyor. Birkaç dakika sürecek olan bu işlemden sonra sahip olduğunuz donanım ve kurulu olan sürücüler Driver Support veritabanına aktarılıyor ve daha güncel olan, yüklenmesi tavsiye edilen sürücüleri size listeliyor.

Driver Support'un sakladığı bir biy yeniği de var, o da para ödemediğiniz sürece sadece tarama işlemini gerçekleştiriyor olması. Yıllık 30 dolarlık bir ücret ödememeniz durumunda Driver Support ile sadece sahip olduğunu hataları onaylayan bir program kullanıyor olacaksınız. 

YORUMLAR