DriveTheLife 6.2.3.8 (windows)

DriveTheLife

DriveTheLife
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,590

  • Üretici

    Drive The Life Co., Ltd.

DriveTheLife programını kullanarak bilgisayarınızdaki donanımların sürücülerini bulabilir ve güncelleyebilirsiniz.

DriveTheLife programı, bilgisayarının sürücülerinin devamlı olarak güncellenmesini isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir sürücü bulma ve güncelleme programı olarak karşımıza çıktı. PC'ye takılı olan tüm donanımların verimli bir şekilde çalışabilmesi için en güncel sürücülerin varlığı genellikle gerekli oluyor ancak bunların hepsinin takip edilmesinin oldukça zor olduğunu da belirtmek gerek.

Dolayısıyla bilgisayarınızdaki sürücülerin takibi için DriveTheLife gibi otomatizasyon programları daha da gerekli hale geliyorlar. Programın bilgisayarda gerçekleştirdiği taramanın ardından tüm donanımları tespit etmesi en yeni sürücüleri bulması için yeterli. Daha sonra kullanıcının talebine göre güncelleme işlemi gerçekleştiriliyor ve bu esnada herhangi bir şekilde sürücü yahut dosya araması gerekliliği yok.

Bilgisayarınızda hali hazırda bulunan sürücülerin yedeklenmesi, kaldırılmaları ve yeniden yüklenmeleri gibi operasyonlara da izin veren DriveTheLife'ın arayüzünün de deneyimsiz kullanıcılar için bile oldukça kolay olacağını söylemek gerek. Windows XP'den tutun da 10'a kadar destek sunan program, böylece hem eski hem de yeni bilgisayarlar için gerekli araçları sunabiliyor.

Eğer yeni bir Windows kurulumunun ardından ağ bağdaştırıcınızın sürücülerini bulamadıysanız internete ihtiyaç duyan DriveTheLife'ı çalıştırmakta zorlanabileceğinizi düşünebilirsiniz. Ancak programın içerisinde kablolu veya kablosuz ağ bağdaştırıcılarının sürücüleri dahili olarak geliyorlar ve böylece anında internet bağlantısına kavuşarak diğer donanımların sürücülerini kurmak mümkün oluyor.

Son zamanlarda karşıma çıkan en etkili ve kullanımı kolay driver bulma programlarından birisi olduğu için sizlere önerebileceğimi düşünüyorum.

YORUMLAR