Drop Hunt (windows)

Drop Hunt

Drop Hunt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drop Hunt ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Drop Hunt eğer zekanızı kullanarak zorlu bulmacalarla baş etmeyi seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir bulmaca oyunu.

Windows 10 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Drop Hunt'da hayati bir göreve sahip olan bir bilim adamına yardımcı oluyoruz. Dr. Dunno adlı bilim adamımız hasta olan kızını kurtarabilmek için özel bir ilaç geliştirmek zorundadır. Bu ilacı geliştirebilmesinin tek yolu da farklı renkteki mikroskobik damlacıkları toplamasıdır. Bu iş için mikroskobunun başına geçen Dr. Dunno ile beraber maceraya atılıyoruz ve eğlenceye ortak oluyoruz.

Drop Hunt'da temel amacımız farklı renkteki damlacıkları onlarla aynı renkte olan kavanozlara sokmak. Oyun tahtasında birden fazla farklı renkte damlacık olabiliyor. Bu damlacıkları parmağımızı ekranda sürükleyerek yönetiyoruz. Bir damlacığı hareket ettirdiğimizde diğerleri de önlerinde herhangi bir engel yoksa aynı yönde hareket ediyor. Bu nedenle hamlelerimizi iyi bir şekilde hesaplamamız gerekiyor. Ayrıca oyun içerisinde belli sayıda hamleye sahibiz. Oyun tahtası üzerinde siyah damlacıklar gibi engellerle de karşılaşabilmekteyiz.

Drop Hunt kolay bir şekilde oynanabiliyor. Her yaştan oyun severe hitap eden Drop Hunt ailenizle keyifli vakit geçirmeniz için güzel bir seçim olabilir.

YORUMLAR