DungeonRift Demo (windows)

DungeonRift

DungeonRift
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 198.19 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DungeonRift sürprizlerle dolu bir RPG oyunudur

DungeonRift kendine has oyun sistemiyle oyunculara sürekli yeni sürprizler sunmayı başarabilen aksiyon RPG türünde bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bu ilgiç RPG oyununda miğferini giyip zırhını ve silahlarını kuşanarak zindanlara dalan ve canavarlarla savaşmaya bailayan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımızın temel amacı ise bölümdeki bütün canavarları yok etmek, bölüm sonunda sandığı açarak hazineleri toplamak ve büyülü geçitten geçerek bir sonraki bölüme ulaşmak. Buraya kadar herşey normal gibi görünse de oyunda ilerledikçe birşeylerin anormal olduğunu hissediyoruz. Biz büyülü geçitlerden geçtikçe canavarlar da bizi takip ediyor.

DungeonRift'de klasik RPG oyunlarının aksine seviye atlayan ve yeni yetenekler kazanan yönettiğimiz kahraman değil. Oyundaki canavarlar biz bölümleri geçtikçe yeni yetenekler kazanıyorlar. Bu yetenekler ise rastgele olarak belirleniyor. Bu da oyunda sürekli yeni taktikler geliştirmemizi gerektiriyor. Oyunda farklı düşman türlerinin yanında farklı silah seçenekleri de bizi bekliyor.

DungeonRift 2 boyutlu sevimli grafiklere sahip. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi
  • 1.4 GHZ işlemci
  • 512 MB RAM
  • 256 MB Pixel Shader 2.0 destekli ekran kartı
  • 1.2 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR