EasyGPS 5.79 (windows)

EasyGPS

EasyGPS
ÜCRETSİZ
İndir 5.31 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EasyGPS, kolayca GPS rotaları oluşturabileceğiniz ve oluşturmuş olduğunuz rotaları düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

EasyGPS, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde kendi GPS rotalarını oluşturabilmeleri ve düzenleyebilmeleri için geliştirilen oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir GPS programıdır.

Bilgisayarınız üzerinde kullanmakta olduğunuz bir GPS aygıtına ihtiyaç duyan program yardımıyla kendi bulunduğunuz bölgeyi harita üzerinde bulabilir ve kendi yol haritalarınızı veya yol tariflerinizi hazırlayarak insanlarla paylaşabilirsiniz.

Basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip ola programın kullanımı da oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından hiç zorlanılmadan kullanılabilir.

Oldukça geniş bir yönetim ve özelleştirme seçeneğini kullanıcılarla buluşturan EasyGPS, birçok GPS navigasyon aygıtıyla uyumlu ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Kendi sınıfında yer alan diğer uygulamalarla karşılaştırıldığı zaman çok etkileyici bir performansa sahip olmasa da ücretsiz olması nedeniyle EasyGPS'i deneyebilirsiniz.